На щотижневій нараді при голові РДА обговорювали стан справ в районі
04.07.16

Сьогодні, 4 липня 2016 року, в залі засідань адмінбудинку відбулась щотижнева робоча нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Пустового  С.М.,   за участю голови районної ради П’яніщука С.В., першого заступника голови райдержадміністрації Савчука В.В., заступника голови райдержадміністрації Беседи О.В., начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних установ та організацій, ЗМІ.
Обговорювались питання стану справ на даний час по усіх сферах життєдіяльності району.В ході наради присутні керівники прозвітували про роботу своїх галузей та окреслили плани на найближчу перспективу.
Зокрема, розглядались наступні питання : щодо виконання бюджету району; соціального захисту населення; щодо роботи в галузі медицини, культури, освіти району; оздоровлення; про проведену роботу в напрямку захисту прав дітей району; щодо порядку підготовки документів при проведенні командно-штабного навчання; про підготовку до жнивної кампанії; про стан ринку праці та хід виконання Програми зайнятості населення району протягом  І півріччя 2016 року; про звернення громадян; щодо передплати періодичних видань. Також акцентувалась увага всіх присутніх на організаційних заходах з підготовки та відзначення Дня незалежності України, дотримання державними службовцями трудової дисципліни та ін.
За результатом щотижневої робочої наради головою райдержадміністрації Пустовим С.М. були надані відповідні доручення.