На Вінниччині розпочася новий навчальний рік

Новий навчальний рік розпочався у 894 школах Вінниччини.Вперше пролунав шкільний дзвінок для 16580 першокласників краю.

Враховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалась в країні в 2014-2015 навчальному році вінницькі загальноосвітні навчальні заклади будуть відвідувати 388 дітей переселенців з Донецької та Луганської областей, а також з АР Крим. Крім того, 7 вчителі з Донеччини та Луганщини також розпочали свій навчальний рік у школах Вінниччини.

За традицією з початком нового навчального року школярів привітали представники обласної виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутати місцевих рад.

В усіх загальноосвітніх школах області новий навальний рік розпочався з тематичного уроку «Україна – єдина країна», метою проведення якого є формування в учнів розуміння єдності й цілісності країни, почуття особистої відповідальності за долю своєї держави та українського народу.