На Вінниччині ситуація непроста, але контрольована

Ситуація на Вінниччині, як і в усій державі, є досить непростою. Але відповідні служби та структурні підрозділи області роблять усе можливе, аби попередити кровопролиття та загострення ситуація.
На даний час обласна влада залишається легітимною на чолі з головою обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном.
Керівництво області закликає усіх зберігати спокій, не піддаватись провокаціям, адже будь-які конфлікти повинні бути вирішені мирним шляхом.
Вінниччина – стабільний європейський регіон, який у багатьох своїх позиціях був і залишається прикладом для всієї України. Тож давайте разом зробимо усе для того, аби зберегти мир та спокій на нашій Вінницькій землі, ставши прикладом для всіх регіонів нашої держави.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю ОДА