На Вінниччині значна увага приділяється виробництву альтернативного палива

На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод під час прес-конференції.
«На виконання завдань та доручень Глави держави, в області значна увага приділяється виробництву альтернативного палива з деревинних матеріалів та відходів переробки сільськогосподарської продукції», - зазначив Роман Аксельрод.
За його словами, 15 таких підприємств розташовані у Бершадському, Вінницькому Жмеринському, Іллінецькому, Крижопільському, Липовецькому, Літинському, Тиврівському районах та м.Вінниці.
Ними виробляється - 19,5 -20,0 тис.тонн в рік твердого палива у вигляді пелет, брикетів та паливних гранул.
У цьому році в смт.Турбів Липовецького району введено в експлуатацію завод по виробництву пелет з відходів переробки сільськогосподарської продукції (солома, лушпиння соняшнику, тощо) потужністю 75 тис.тонн в рік (перша черга). Після введення в експлуатацію другої черги завод вийде на проектну потужність і вироблятиме 150 тис.тонн в рік пелет.