На засіданні комісії розглядали питання внутрішньо переміщених осіб
04.07.16

4 липня 2016р. під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Беседи О.В. відбулось засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.  Слід зазначити, що комісія утворена згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 24.06.2016р. № 218. Засідання відбулось за участю відповідальних працівників за даним  напрямком роботи, зокрема, УПСЗН, РЦЗ, Пенсійного фонду, РЦСССДМ, представників галузі медицини, правоохоронних органів, територіального центру. Присутні прозвітували про роботу за 2015-2016рр. із даною категорією населення, розглянули заяви двох внутрішньо переміщених осіб, які стали на облік в УПСЗН.
В ході роботи засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам кожному із присутніх заступником голови райдержадміністрації Беседою О.В. були надані відповідні доручення.