Нарада щодо об’єднання громад
08.04.16

Предстваники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади 7 квітня обговорили на нараді у м.Вінниця  питання добровільного об’єднання громад області. Провели нараду перший заступник голови обласної ради Людмила Щербаківська, перший заступник голови обласної держаної адміністрації  Андрій Гижко, начальник управління організаційної та кадрової роботи апарату обласної держаної адміністрації  Інесса Ратушняк та заступник директора Департаменту фінансів обласної держаної адміністрації  Олександр Горба.

Поділилися досвідом з присутніми голова Студенянської територіальної об’єднаної громади Піщанського району Олексій Кирнасівський та міський  голова Калинівської громади Анатолій Шамалюк. Представники кожного району висловили своє бачення питання об’єднання територіальних громад його  етапи та особливості.

Підсумком наради стало запевнення посадовців районів області в збереженні принципу добровільності об’єднання територіальних громад.