Народні музики Поділля
01.07.16

24 червня в місті Немирів на базі санаторію «Авангард» відбувся Vобласний конкурс «Народні музики Поділля». У фестивалі взяли участь 25 колективів народної інструментальної музики з 13 районів Вінницької області.

У конкурсі було представлено різні форми ансамблевої гри. Це були оркестри та ансамблі змішаного та однорідного складу. До того ж була представлена і чимала група творчих колективів, які поєднують майстерну гру на інструментах та гуртовий спів.

Були запрошені кращі колективи області, зокрема і учасники нашого району. Чечельницький район представив народний аматорський ансамбль духових інструментів «Подоляни» Червоногребельського сільського будинку культури на чолі з художнім керівником Володимиром Балановським. Колектив району підготував єврейські і молдовські мелодії та продемонстрував високий рівень виконавської майстерності.

За підсумками журі, в номінації «Ансамблі весільних музик» колектив Чечельницького району посів почесне 3 місце та був нагороджений дипломом.

Вітаємо наших музикантів та бажаємо їм творчої снаги, наполегливості та  натхнення!