Народний хоровий колектив АФ "Ольгопіль" здобув перемогу у фестивалі

Народний хоровий колектив АФ «Ольгопіль» здобув перемогу у фестивалі «Чорнобаївський заспів»

6 червня у с. Чорнобаївка  Херсонської області відкрився один із найстаріших фестивалів в Україні  - "Чорнобаївський заспів».

Фестиваль уже давно виріс за межі регіонального - цього року поряд із хоровими колективами Херсонщини й Миколаївщини на одній сцені виступали хори із Вінницької, Запорізької, Дніпропетровської областей - усього близько 20 . Кожен мав можливість виконати  від двох до чотирьох пісень. Головне- вкластися у регламент 10 хвилин і показати себе в різних жанрах і стилях, а-капелла і з супроводом, лірична і жвава пісня.

Народний хоровий колектив АФ «Ольгопіль» під вмілим керівництвом В.Футимської виконав композицію за історичною піснею «Ой, Морозе-Морозенку», створивши при цьому настільки насичене епічне полотно, що зал плескав у долоні стоячи.

Журі фестивалю прийшлося непросто, перш ніж визначились з переможцями. Але у цьому змаганні талантів хорового мистецтва приз  - диплом лауреата І ступеню. та Кубок переможця дістався саме нашим землякам!

То ж вітаємо їх із черговою перемогою!