Не залишись сам-на-сам
10.04.20

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чечельницького району повідомляє, що з метою забезпечення  соціального захисту найбільш вразливих верств населення у період карантину у зв’язку з коронавірусною інфекцією  COVID-19  з 03.04.2020 року Мінсоцполітики  спільно із Національною мережею продуктових магазинів АТБ розпочали роботу  із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами. На територіальний центр Чечельницького району виділено 443 набори.

6 квітня 2020 року територіальний центр отримав першу партію продуктових наборів в кількості 100 штук від магазину АТБ м.Ладижин  та адресно доставив пакети з продуктовими наборами одиноким громадянам , громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома по таких селах: с.Каташин (24 ) Жабокричка (9), Бондурівка (23), Рогізка (33) , с.Білий Камінь (11).

У продуктовий набір входять товари першої необхідності  з 12 позицій.  Робота по отриманню та доставці продуктових наборів  буде проводитися  до 23 квітня 2020 року.