Небайдужих та ініціативних підприємців запрошують на Форум міжрегіонального

 

Небайдужих та ініціативних підприємців запрошують на Форум міжрегіонального співробітництва та інвестицій
 

26 березня у Вінниці, в арт-галереї ІнтерШик, відбудеться форум міжрегіонального співробітництва та інвестицій. Захід пройде за участю представників бізнесу і влади Донецької, Луганської та Вінницької областей.
Організатором Форуму виступає Вінницька облдержадміінстрація, асоціація «Приватні інвестори України» спільно з Донецьким клубом підприємців, Донецькою ГО «Альянс» та ТОВ «Компанія «Євроконсалтинг». Форум відбудеться за підтримки Вінницької міської ради, Донецької облдержадміністрації, Донецької торгово-промислової палати, міжнародного проекту Ukrainian Investment Dialog (UID – 2015).
На Форум запрошуються власники, генеральні директори, керівники відділів продажів і розвитку бізнесу виробничих підприємств, які зацікавлені у налагодженні міжрегіональної кооперації, інвестуванні та розвитку на ринках Євросоюзу.
У програмі бізнес-зустрічі обговорюватимуться настпуні ключові питання:
• Потенціал Вінницькій області: стратегічні пріоритети, інфраструктура, підтримка бізнесу
• Практичні інструменти підтримки бізнесу, переведеного з зон конфлікту
• Пошук нових ринків. Управління проектами експансії на внутрішньому і зовнішньому ринках
• Залучення інвестицій, міжнародна фінансова допомога, гранти, кредитування в поточних реаліях
Формат заходу передбачає безкоштовну участь одного представника від компанії за умови отримання підтвердження від Організаторів Форуму. Переважне право на участь у Форумі мають підприємства у сфері виробництва та переробки сільгосппродукції, машинобудування, будівництва та виробництва будівельних матеріалів, легкої промисловості, а також компанії в сфері енергоефективності та інформаційних технологій.
Програма Форуму та реєстраційна форма учасника знаходиться на сайті : http://uaban.org/new-260315-ua.html.
 
 
Департамент інформаційної діяльності
 та комунікацій з громадськістю ОДА