Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця
18.03.19

В Чечельницькій районній бібліотеці для дорослих оформлено книжкову виставку «Подвиг добровольців-земляків».

Як відомо, 14 березня, Україна відзначає День українського добровольця.

Хоч це Свято і є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує дружній український народ. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу - бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам’яті своїх славних батьків.

Свято встановлене з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.