Необхідно зробити все для того, щоб започатковані напрями діяльності

 

Необхідно зробити все для того, щоб започатковані напрями діяльності обласної влади набули логічного завершення

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник під час щопонеділкової оперативної наради з керівниками департаментів та служб регіону.
Очільник області, зокрема, проінформував учасників зібрання про хід виїзного засідання Кабінету Міністрів України, що 16 травня відбулося на території Вінниччини, та зупинився на озвучених перед урядовцями питаннях, які залишаються актуальними для регіону. «Мова йшла, насамперед, про завершення комплектації хірургічного корпусу обласної клінічної лікарні ім. Пирогова, функціонування заводу «Форт», будівництво Ямпільського мосту через Дністер, функціонування спиртової галузі та низку інших питань», - зазначив Анатолій Олійник, підкресливши, що відповідні офіційні листи до Уряду вже направлені. 
Голова облдержадміністрації висловив подяку керівникам управлінь та служб регіону за належний організаційний рівень виїзного засідання КМУ та наголосив, що необхідно все зробити для того, аби започатковані напрями діяльності обласної влади набули логічного завершення.
У ході наради Анатолій Олійник також акцентував увагу на необхідності оперативного вирішення питання щодо ремонту гуртожитку у Новій Греблі задля житлового забезпечення кримських переселенців. Та повідомив учасників зібрання, що батальйон територіальної оборони Вінниччини практично сформовано та забезпечено усім необхідним для належного виконання покладених на формування завдань.
 
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА