Новим радником голови облдержадміністрації на громадських засадах

Новим радником голови облдержадміністрації на громадських засадах став Олександр Жамба

 

У голови облдержадміністрації Анатолія Олійника – новий радник – Олександр Жамба. Дану посаду 28-й вінничанин родом із Тульчина отримав перемігши у конкурсі оголошену Вінницькою ОДА.
Конкурс проводився серед молодих та освічених вінничан, яким було запропоновано сформулювати власне бачення розвитку Вінниччини.

«Отримав багато креативних і цікавих ідей та механізмів вирішення місцевих проблем, які будуть використані на практиці. Всі учасники конкурсу, які позитивно проявили себе, будуть розглядатись як потенційні кандидати на посади в державних органах влади та зараховані до кадрового резерву» – зазначив Анатолій Олійник.

За словами керівника регіону, в пріоритетах обласної влади і в подальшому залишатиметься залучення молоді та активних і ініціативних осіб до державної служби.

«Україні і Вінниччині потрібні прогресивні люди, які мислять новими реаліями, розуміють специфіку інновацій, володіють іноземними мовами і так далі. Ми готові до оновлення, країна потребує свіжих ідей, нестандартних підходів і досвідчених кадрів» – наголосив голова облдержадміністрації Анатолій Олійник.

Для довідки:

Олександр Жамба родом з Тульчина. Закінчив Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, має досвід проведення наукових досліджень у сфері економіки, енергетики та екології.
Член Союзу обдарованої молоді України, Спілки молодих політологів України, учасник Форуму молодих лідерів України (регіональний координатор у Вінницькій області), а також кореспондент Незалежного Інтернет-видання «ХайВей».

 

 

Департамент інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю ОДА