Тільки об’єднавшись зможемо будувати міцну Вінниччину та незалежну Україну

Напередодні головного державного свята – Дня Незалежності України – на Вінниччині традиційно пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення тих, хто своєю працею долучився до розбудови й становлення незалежної Української держави.
Переможці обласного конкурсу «Людина року», кращі трудівники регіону, представники кращих колективів, районів і міст Вінниччини, імена й назви яких занесені на обласну Дошку пошани «Праця і звитяга вінничан», активні будівничі Подільського краю 22 серпня зібралися в приміщенні обласної державної адміністрації, аби отримати з рук керівників області й міста заслужені нагороди.
«У цій залі присутні люди, які своєю щоденною працею, патріотизмом, відданістю й любов’ю до рідного краю демонструють свою причетність до розвитку Вінниччини, до розвитку України, - зазначив у вітальному слові голова облдержадміністрації Іван Мовчан. – Сьогодні ми по праву будемо віншувати цих людей і заслужено дякувати за їхній внесок у розбудову Подільського краю і нашої держави».
Керівник області зауважив, що Президент України Віктор Янукович, оголосивши соціальні ініціативи, чітко визначив регламент і пріоритетні напрями роботи, які протягом трьох останніх років обласна влада послідовно втілює в життя на теренах Вінниччини. 
«Наш формат роботи передбачає, що протягом одного-двох років ми дійдемо до кожної території, до кожної соціальної проблеми та, мобілізувавши всі владні й фінансові зусилля, зможемо забезпечувати їх вирішення. І ми повинні усвідомлювати, що тільки об’єднавшись зможемо будувати міцну Вінниччину та незалежну Україну», - наголосив Іван Мовчан.
З вітальними словами до присутніх звернулись також голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова Вінницької міської ради Володимир Гройсман. А відтак керівники області та міста вручили учасникам заходу почесні нагороди: відзнаки переможцям конкурсу «Людина року», свідоцтва про занесення на обласну Дошку пошани «Праця і звитяга вінничан» та Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради.