Обговорили проведення об'єднання територіальних громад
18.09.17

Сьогодні, 15 вересня, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів зустріч з головою Чечельницької районної ради Сергієм П’яніщуком, заступником голови ради Наталею Крук, Чечельницьким селищним головою Світланою Палісікою, першим заступником голови райдержадміністрації Віталієм Савчуком. Вони обговорили процес об’єднання територіальних громад у районі.

– Наразі в області відбуваються децентралізаційні процеси та об’єднання громад. 29 жовтня, згідно з Постановою ЦВК, перші місцеві вибори пройдуть в дев’яти створених об’єднаних територіальних громадах: Гніванській міській, Брацлавській та Глухівській селищних, Шляхівській, Іванівській, Староприлуцькій, Лука-Мелешківській, Краснопільській, Росошанській сільських громадах. Тому такі зустрічі дають можливість більш краще зрозуміти об’єднавчі процеси, що відбуваються в районах, – прокоментував під час зустрічі з керівництвом Чечельницького району заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.