Обговорювали стан надання медичної допомоги населенню району
20.10.16

19 жовтня 2016 р. відбулась колегія при голові райдержадміністрації С. Пустовому по питанню охорони здоров’я на території Чечельницького району. В роботі колегії взяли участь керівники фінансових, медичних установ району, аграрної сфери району, галузі освіти,  завідуючі відділеннями  КУ “Чечельницька ЛПЛ” та ін.
  В ході засідання Коваль В.А. – головний лікар КЗ «Чечельницький РЦ ПМСД» та Могила С.В. – головний лікар КУ «Чечельницька ЛПЛ» доповідали щодо організації та стану надання медичної допомоги в районі, враховуючи відповідне рішення колегії Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації від 01.06.2016 р. Так, поінформовано щодо ряду  заходів, які сприяли покращенню надання медичної допомоги населенню : проведено наради, семінари, навчання з медичним персоналом закладів охорони здоров’я, медичні ради та ін.
    Всі присутні на засіданні долучились до активного обговорення проблемних питань галузі медицини та шляхів їх вирішення.