Обласний турнір з рукопашного бою
15.02.16

Вперше в смт.Чечельник відбувся обласний турнір з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дівчат. На початку турніру перед присутніми виступив з вітальним словом голова районної ради П’яніщук С.В., привітала учасників селищний голова Палісіка С.А.,а  головний суддя змагань Водянюк Ф.М. , представив  головну суддівську колегію. В змаганнях взяли участь команди з Крижополя, Тростянця, Томашполя, Ямполя, Турбова, Липовця та Вінниці, загалом більше 90 чоловік учасників.Особливою цінністю  турніру було те , що кожен учасник виборював перемогу окремо , а не командою. Слід відзначити, що турнір пройшов максимально безпечно. Публіка активно реагувала та тепло підтримувала кожного спортсмена.

По результатам турніру – золото завоювали брати  Рубани Антон та Вадим , Мазур Володимир. Срібло- Нікітенко Валерій, бронза – Єрмоленко Юрій. Окремою нагородою відзначено Рубана Вадима – «За кращу борцівську техніку». Завершувальне слово при врученні нагород промовив  перший заступник головий райдержадміністрації Савчук В.В.

Головним спонсором змагань виступив Овчар О.М., директор фірми «ЛісМайстер». Окрема подяка  голові райдержадміністрації Пустовому С.М., голові районної ради П’яніщуку С.В.,провідному спеціалісту відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Голованю В.М., Ковтуну О.О., працівникам НПП «Кармелюкове Поділля»,всім  активним та небайдужим.