Обмінюємось досвідом
07.05.18

4 травня 2018 року з робочим візитом у Чечельницькому районі перебувала делегація Уманського району  Черкаської  області,  яку  очолювала  голова  районної  ради  Супрунець О.А.

До складу делегації входили працівники виконавчого апарату ради, начальники окремих управлінь та відділів Уманської райдержадміністрації.

Органи місцевого самоврядування та виконавчої влади Чечельниччини представляли голова районної ради П’яніщук С.В.,  заступник голови ради   Крук Н.А., керуючий справами виконавчого апарату ради Лисенко Г.М., перший заступник голови райдержадміністрації, голова постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності Савчук В.В., директор ТОВ  «АФ «Україна-О», голова постійної комісії районної ради з питань земельних ресурсів та охорони довкілля Федчишен М.О.

Делегація побувала на тваринницькому комплексі та будівництві заводу з переробки молока в с. Каташин, відвідала соціальні об’єкти: спортзал, амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Каташин, дитячу установу в с. Жабокричка, ознайомилась з  пам’яткою архітектури 18 століття Храмом Покрови Святої Богородиці.

Про досягнення та перспективи розвитку Каташинської громади детально ознайомив усіх присутніх сільський голова Савченко М.А.

В Чечельнику уманчани відвідали костел Святого Йосипа Обручника та Свято-Михайлівський Собор.

Ознайомлення учасників делегації з роботою структурних підрозділів СТОВ «АФ «Ольгопіль» провела заступник директора Цвігун Р.П., а Ольгопільський сільський голова Козоріз П.В. з гордістю показав упорядкований парк в центрі села, сучасний спортивний майданчик, музей, реконструйовану тренажерну залу, пам’ятник Тарасу Шевченку, зону відпочинку «Біла Криниця», районну станцію юннатів та інші об’єкти, до створення та забезпечення діяльності яких активно долучається місцеве сільгосппідприємство, очолюване депутатом Вінницької обласної Ради  Каленичом П.Є.

Підводячи підсумки зустрічі, сторони домовились про обмін досвідом у майбутньому.