Обрано нового голову Чечельницької районної ради
18.11.15

18 листопада 2015 року в залі засідань адмінбудинку відбулось засідання першої сесії районної ради VII скликання.  Із 26-ти обраних депутатів районної ради прибули 22 депутата. В роботі сесії взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації Броварник Василь Михайлович.

Згідно із законодавством України сесію відкрила голова територіальної виборчої комісії Шестопалюк Любов Леонідівна, яка поінформувала присутніх про розподіл депутатських мандатів. Так, їх вибороли 6 районних  організацій партій :
-         «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - 8;
-         Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - 6;
-         Аграрна партія – 4;
-         Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода» - 4;
-         Радикальна партія Олега Ляшка – 2;
-         Політична партія «Опозиційний блок» - 2.

При розгляді організаційного питання щодо обрання голови районної ради, шляхом таємного голосування депутати переважну більшість голосів віддали П’яніщуку Сергію Вікторовичу («Блок Петра Порошенка «Солідарність»).
За пропозицією новообраного голови районної ради П’яніщука Сергія Вікторовича його заступником  обрано Крук Наталію Анатоліївну (політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).
В ході засідання першої сесії районної ради VII скликання з числа її депутатів створено постійні комісії районної ради на строк її повноважень.