Одноденні навчання районного військового комісаріату
10.08.16

9 серпня 2016 року на стадіоні селища Чечельник відбулися одноденні заняття з організаційним ядром 64 загону оборони Чечельницького районного військового комісаріату.
Мета проведення занять:
- довести функціональні обов’язки особового складу роти охорони за пасадою та порядок формування загону оборони та організаційного ядра ;
- довести заходи безпеки в ході повсякденної діяльності та під час проведення заходів бойової підготовки, добитися від тих, хто проходить навчання суворого виконання заходів безпеки;
- надання  практичних навичок з надання першої медичної допомоги при пораненнях  (зупинка кровотечі за допомогою табельних підручних засобів, накладання марлевих пов’язок на рану, порядок застосування кровоспинних та знеболюючих препаратів);
- навчити призначенням  і бойовим властивостям зброї, закріпити навики військовослужбовців у володінні штатної зброї ( загальна будова стрілецької зброї, призначення, будова частини механізмів, огляд і підготовка зброї та боєприпасів до стрільби);
- навчити заходів  безпеки в ході виконання завдань в районах, забруднених вибухонебезпечними предметами,  ознак районів, що становлять мінну небезпеку, найбільш імовірні місця встановлення мін, мін-пасток та виявлення вибухонебезпечних предметів ;
- надати практичні навички  під час несення служби на блок-постах, добитися залагодження чергової зміни перевірки транспортних засобів та блокування дороги;
- надати практичні навички військовослужбовцю щодо дій у військових умовах, способи носіння і застосування штатної стрілецької зброї, вибір укриття для стрільби, дії при потраплянні при раптовий вогонь противника, порядок огинання будівлі.

Заняття проводилось на 5-ти навчальних місцях:
Навчальне місце №1 «Доведення функціональних обов’язків та заходи безпеки в ході повсякденної діяльності» ;
Навчальне місце №2 «Надання першої медичної допомоги у разі поранення»;
Навчальне місце №3 «Проведення занять з вогневої підготовки»;
Навчальне місце №4 «Проведення занять з інженерної підготовки»;
Навчальне місце №5 «Відпрацювання практичних навиків військовослужбовцями з тактичної та тактико-спеціальної підготовки »
Заняття на навчальних місцях проводились посадовими особами Чечельницького районного військового комісаріату (учасниками бойових дій)  – спеціальна підготовка, заходи безпеки, тактичної, вогневої та тактико-спеціальної тпідготовки.
Заняття з  медичної підготовки  проводилися під керівництвом лікаря-травматолога Козяра О.А.  (Чечельницька ЛПЛ), в якому була задіяна бригада невідкладної допомоги Чечельницького пункту постійнного базування.
Заняття інженерної підготовки проведенено начальником Чечельницького районного сектору головного управління ДСНС підполковник  Гончар А.П.
Забезпечення навчально-матеріальною базою здійснювалось за взаємодії Вінницького обласного військового комісаріату (навчальною зброєю), Чечельницьким ВП Бершадським ВП ГУНП (надана зброя для проведення занять з вогневої підготовки та проведення практичних занять з  тактичної, тактико-спеціальної підготовки та допомога особовим складам, який забезпечував публічну безпеку під час проведення занять),  Чечельницькою ЛПЛ ( медичний інвертар та каретою швидкої допомоги ).