Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби
10.03.17

“_07 ___       березня     2017 р.                    № 83

Про конкурс на зайняття вакантної посади державної служби
категорії “Б

Відповідно до статей 6, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 22, 23 Закону України “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року № 899-VIII, Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 та Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорії “Б” і “В”, затвердженого наказом Національного агентства з питань державної служби від 06 квітня 2016 року та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 квітня 2016 року за № 647/28777:
1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б” – начальника відділу надання адміністративних послуг Чечельницької райдержадміністрації.
2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вищеназваної вакантноїпосади, що додаються.
3. Сектору правового забезпечення  апарату райдержадміністрації (Никитюк Н.Т.) забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на офіційному веб-сайті райдержадміністрації згідно з додатком та надіслати відповідну інформацію до Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.
4. Контроль за виконанням цього розпорядженням покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Савчука В.В.

Голова районної державної
адміністрації                                                                                          С.Пустовий

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади
державної служби категорії “Б” - начальника відділу надання адміністративних послуг