Ольгопіль:обговорили проблеми сьогодення
29.03.16

25.03.2016 відбулися збори громадян в с.Ольгопіль. на якому були присутні голова районної державної адміністрації Сергій Пустовий, голова районної ради Сергій П’яніщук, начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Станіслав Мартинюк, начальник управління Пенсійного фонду України у Чечельницькому районі Людмила Іванова, начальник відділу Держгеокадастру  у Чечельницькому районі Вінницької області Олег Кохановський, редактор газети "Чечельницький вісник "  Петро Дяков , а також зареєструвалося 272 жителя громади.Традиційно, першим питанням був звіт Ольгопільського сільського голови Петра Козоріза, який прозвітував про проведену роботу.  Потім прозвітував дільничний.Гарячу дискусію викликало питання щодо надання земельних ділянок учасникам АТО. Жваво обговорювалось  питання по добровільному об’єднанню громад, по якому керівництвом району були надані роз’яснення. Своїми міркуваннями  та думками з цього приводу поділилися жителі громади.Хвилювали ольгопільчан також проблеми подальшої долі ПТУ та відновлення роботи газової контори, ліквідація стихійних сміттєзвалищ .Не обійшли увагою і питання благоустрою населеного пункту, яке піднімається чи  не в кожному населеному пункті під час зборів громадян.