Онлайн - семінар для юристів та кадровиків
08.05.20

7 травня кадрова та юридична служби районної ради взяли участь у онлайн-семінарі на тему: «Заходи захисту в діяльності органів місцевого самоврядування».  Про особливості кадрової роботи в умовах карантину учасників семінару ознайомив Костянтин Герасимюк – директор Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях. Про судову практику щодо корупційних правопорушень доповіла Олена Лісовська – заступник завідувача Центру організаційно-правової роботи – юрист ВОАОМС.

Учасники мали змогу поставити питання та отримати на них змістовну відповідь. «Карантинні заходи змінили формат навчання для працівників органів місцевого самоврядування, та фахівці районної ради поповнили знання  з питань протидії корупції, економлячи бюджетні кошти за рахунок відряджень», - підсумував голова районної ради Сергій П’яніщук, який також взяв участь у онлайн-семінарі.