Оперативна інформація на 14 годину 10 листопада 2020 р.
10.11.20

Станом на 14 годину, 10 листопада 2020 року, офіційно підтверджено 36 випадків захворювання на коронавірусну хворобу серед жителів Чечельницького району. Про це поінформував головний лікар КНП «Чечельницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктор Коваль. «Сьогодні вранці  зафіксовано 10 179 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні, з них у Вінницькій області – 198. У Чечельницькому районі за останню добу маємо четверо хворих. Це жителі Чечельника і Тартака», - повідомила районний інфекціоніст КНП «Чечельницька центральна районна лікарня» Тетяна Касянюк.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: дотримання трьох простих правил протиепідемічної безпеки — дотримання дистанції, носіння маски та користування санітайзерами — рятує життя. Бережіть себе та рідних. При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.