Оперативна нарада: допомога калинівчанам
27.09.17

Сьогодні відбулася оперативна нарада при голові райдержадміністрації. На зібранні були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. Виступаючи перед присутніми, голова РДА Сергій Пустовий зазначив: «Учора ввечері трапилася надзвичайна ситуація, що виникла внаслідок пожежі на території військового складу поблизу м.Калинівка. Одразу ж були задіяні підрозділи МНС, поліції, Збройні Сили України, волонтери. Ситуація під контролем. Людських жертв немає. Біля 30 тис. населення було евакуйовано із зони лиха. Наша задача – запобігти паніці та матеріально підтримати постраждалих. Прошу всіх керівників донести дану інформацію у своїх трудових колективах».

Перед присутніми виступили: керівник районого відділу поліції Роман Басалига, військовий комісар Сергій Паладій та головний рятувальник району Анатолій Гончар. Керівники служб повідомили, що на даний час всі зусилля МНС, Нацполіції і ЗСУ направлені на ліквідацію пожежі, збереження майна від мародерів та забезпечення евакуйованих предметами першої необхідності.