О.Шестаківський про приписку до призовної дільниці
07.11.17

На  підставі розпорядження першого заступника Генерального штабу Збройних Сил України від 27.07.2017р. № 82, розпорядження голови Чечельницької районної державної адміністрації від 30 жовтня 2017 року № 360 у  районі розпочалась приписка юнаків  2001 року народження, до призовної дільниці Чечельницького районного військового  комісаріату.

Сільським радам, керівникам підприємств, установ, організації, директорам шкіл  в термін до 01 грудня 2017 року необхідно  подати у військовий комісаріат списки юнаків,  які підлягають приписці до призовної дільниці. При цьому керівники зобов’язані  забезпечити належну підготовку документів  та явку  призовників.

Нагадуємо, що за  порушення законодавства України про військовий обов’язок і військову службу на керівника  може накладатись штраф, згідно ст.211 Кодексу України про  адміністративні правопорушення. Так неподання до військових комісаріатів списків юнаків, які підлягають приписці до призовних дільниць,  карається штрафом від 1 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За консультаціями щодо приписки  просим звертатись  до  Чечельницького районного військового комісаріату за телефоном  0971019198.