Особистий прийом громадян провела заступник голови ОДА Л. Спірідонова

Особистий прийом громадян провела заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова

В приміщенні обласної державної адміністрації 04 березня 2014 року відбувся особистий прийом заступника голови облдержадміністрації Спірідонової Л.М.
Питання, які порушили мешканці області стосувалися надання матеріальної допомоги та допомоги у лікуванні, поліпшення житлових умов, оформлення та виплати субсидії, забезпечення ліками тощо.
Усі звернення вирішуватимуться відповідними органами обласного та районного рівнів та тримаються на особистому контролі у заступника голови облдержадміністрації Спірідонової Л.М.
Відповідно до затвердженого графіку особистого прийому громадян головою обласної державної адміністрації, першим заступником, заступниками голови та керівником апарату обласної державної адміністрації - Любов Спірідонова приймає у 1-й та 3-й вівторок місяця.
Джерело: ЗАТАЙДУХ Марина Анатоліївна - помічник
заступника голови обласної державної адміністрації