Отримання пенсій із трьох різних джерел призведе до збільшення пенсійних виплат

Про це зазначив начальник головного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Микола Черненко під час брифінгу щодо запровадження накопичувальної системи пенсійного страхування, який відбувся 20 травня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

За словами Миколи Черненка виплата пенсій із трьох систем – солідарної, накопичувальної та недержавних фондів дасть можливість громадянам значно збільшити розміри власних пенсій. 

«Якщо сьогодні при виході на заслужений відпочинок людина отримує близько 40% від свого заробітку, то після запровадження накопичувальної системи додатково до солідарного рівня матиме понад 60% від своєї заробітної плати. При запровадженні недержавного пенсійного забезпечення цей відсоток буде ще вищим», - повідомив очільник обласного управління Пенсійного фонду.

Презентуючи законопроекти, що стосуються запровадження накопичувальної системи пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій, Микола Черненко зауважив, що розбудова багаторівневої й багатокомпонентної системи дасть можливість підняти рівень пенсійного забезпечення, а також очистити Пенсійний фонд від невластивих виплат. 

Розгляд у Верховній раді України внесених Урядом даних законопроектів заплановано на четвер, 21 травня.