Перша екскурсія в бібліотеку
12.04.19

4 квітня районна дитяча бібліотека провела екскурсію у своєму книжковому будиночку. Ії гостями стали діти середньої групи Чечельницького ДНЗ «Веселка».

Екскурсія почалася біля раніше відкритих меморіальних дошок, присвячених нашим знаменитим землякам. Бібліотекар Тетяна Володимирівна розповіла про видатних постатей Чечельниччини, а саме:Кларису Ліспектор- відому бразильську письменницю, яка народилася у нашому селищі, про наших знаменитих математиків 20-го ст. Д.Мільмана та І.Гельфанда,які прославили нашу країну далеко за її межами. Ми горді тим, що колись ці люди народилися у Чечельнику, а сьогодні, завдячуючи їм,наше селище знане, як батьківщина знаменитих людей.

Сама ж екскурсія пройшла під гаслом «Усе, що є кращого у кожній людині - це все від книги».

Юні читачі дізнались багато цікавого про книги, енциклопедії, дитячі журнали, отримали чудову можливість закріпити знання матеріалу тематичного тижня « Дитина і книга», який проводився в групі, а також малеча дізналась багато про дитячу бібліотеку та про професію бібліотекаря. Дітям сподобалося в будинку де живуть книги,вони запевнили, що повернуться в бібліотеку разом з батьками, а як зазначила вихователь групи «Колосок» Галина Іванівна, декілька з них вже мріють в майбутньому стати бібліотекарями.

Тиждень книги закінчився, але попереду нас чекають маса нових та цікавих тематичних заходів. Бібліотека завжди відкриває свої двері для дорослих та дітей і з нетерпінням чекає зустрічі.

123