Перше засідання Наглядової ради
15.04.16

Відбулося перше засідання Наглядової ради з проведення щорічного районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, яка  створена, згідно розпорядження голови Чечельницької районної ради   № 21 від 29.02.2016 року  у складі 19 чоловік, які є представниками районної ради, управлінь та відділів районної державної адміністрації,  установ соціальної сфери, громадських організацій  .Слід відмітити , що новим для нашого району є те, що  владою прийнято рішення про проведення районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, метою якого є сприяння громадам сіл Чечельницького району у вирішенні місцевих проблем соціально-економічного та екологічного характеру, створення умов для сталого розвитку громад, поширення позитивного досвіду , набутого у процесі вирішення соціально-економічних проблем місцевого значення тощо.

Учасниками конкурсу можуть бути сільські та селищна рада Чечельницького району.Обсяг фінансування проектів-переможців з районного бюджету становить  не більше 60 тис грн..

На першому засіданні Наглядової ради було розглянуто наступні питання порядку денного :

1. Вступне слово голови районної ради, співголови Наглядової ради.

2. Про затвердження плану проведення щорічного районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

3. Про затвердження зразків заяв, вимог до оформлення заяв та аплікаційних форм.

4. Про критерії оцінювання конкурсу та про затвердження фінансування проектів.

5. Обговорення (коментарі), рекомендації.

6. Заключне слово районного керівництва.

В ході засідання присутні ознайомилися з умовами та пріоритетними завданнями першого щорічного районного конкурсу та затвердили план його проведення.