Підбито підсумки двомісячника благоустрою у 2016р.
12.05.16

В районі виконані роботи з санітарної очистки населених пунктів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, облаштування та очистки криниць, висаджування дерев, квітів, багаторічних трав, вапнування бордюрів, розбивки клумб, впорядкування братських могил, кладовищ, збереження наявних та створення нових парків, скверів, алей тощо.
Виконана відповідна робота щодо закріплення за підприємствами, установами та організаціями району лісосмуг вздовж автомобільних доріг державного значення для вирубки порослі, збору та вивезення сміття.
            В рамках двомісячника з благоустрою, райдержадміністрацією організовано вирубку порослі, збирання та вивезення сміття в полосі відводу автомобільної дороги державного значення  Р33 Вінниця-Гайсин-В. Михайлівка, загальною протяжністю 6000 м (станом  на 10.05.2016 р. виконано 85 % робіт від запланованого).
Організовано роботи щодо посадки нових насаджень – 65 га, упорядкування територій парків, скверів, алей – 12 га. Також, упорядковано 39 меморіалів та пам’ятників, 27 кладовищ, 25 братських могил (98 % від запланованого).
Проведено прибирання дворових територій – 200 тис. м2, здійснено вапнування стовбурів дерев – 6000 одиниць та бордюрів – 2500 погонних метрів, ліквідовано 75 стихійних сміттєзвалищ та приведено в належний стан 17 паспортизованих. Звільнено від сміття береги водоймищ – 21 км, розчищено 30 джерел (100 % від запланованого).
В ході проведення двомісячника взяли участь 3600 чоловік, з них: державні службовці – 185 чол., учнівська молодь – 950 чол., студентська молодь – 125 чол. та 2340 чоловік іншої громадськості.
Із залученням представника Державної екологічної інспекції у Вінницькій області було здійснено перевірки дотримання норм чинного законодавства у сфері благоустрою у Куренівській, Вербській, Лузькій, Ольгопільській, Демівській та Любомирській сільських радах. Сума штрафів склала 1,105 тис. грн.
26.02.2016 року  було прийнято розпорядження № 57 «Про затвердження громадських робіт в Чечельницькому районі в 2016 році», яким  затверджено види громадських робіт в Чечельницькому районі в 2016 році за рахунок коштів місцевих бюджетів, Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.
З  посадовими особами місцевого самоврядування проводиться роз’яснювальна робота щодо організації ними залучення коштів підприємств, організацій, установ у вигляді благодійної або спонсорської допомоги для виконання робіт з прибирання та впорядкування доріг загального користування, які знаходяться на  територіях  відповідних громад.
Станом на 10.05.2016 р. кількість осіб, залучених до виконання робіт з благоустрою становить 66 осіб. Залучено фінресурсів на виконання цих робіт 26,673 тис. грн.