Підготовка до чергової сесії районної ради
11.07.16

В рамках   підготовки до 5 сесії районної ради 7 скликанння , сьогодні 11.07.2016 у кабінеті голови районної ради 0 9 год. відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров'я, спорту та туризму з наступним порядком денним:

1.Про внесення змін до районної  Програми «Ветеран», затвердженої рішенням 3 сесії 6 скликаннявід 02.03.2011 року № 39, зі змінами,  затвердженими рішенням 2 сесії 7 скликаннявід 18.12.2015 року №17.

В засіданні взяли участь голова районної ради С.В. П'яніщук , заступник голови районної ради Н.А. Крук.

Депутати одноголосно прийняли позитивне рішення.

О 10 год відбулось спільне засідання постійної  комісії з питань бюджету та комунальної власності і  президії районної ради. На засідання було запрошено Н.О.Решетник,начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка інформувала присутніх по бюджетних питаннях, що виносяться на розгляд сесії.  З іншими питаннями учасників засідання ознайомив голова районної ради С.В. П’яніщук.

За підсумками засідання президії на розгляд депутатів на пленарному засіданні, яке відбудеться 15 липня 2016 року, буде винесено тридцять питань.