Активна робота по підготовці до сесії триває
23.11.17

22 листопада 2017 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради та президії під головуванням Сергія П’яніщука. На порядок денний засідання були винесені наступні питання :

1. Звіт голови районної ради про свою діяльність з листопада 2016 року по листопад 2017 року       

2. Про районну цільову соціальну Програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки

3. Про районну Програму збереження архівних фондів на 2018-2020 роки

4. Про внесення змін до районної  Програми забезпечення виконання Чечельницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Чечельницькою районною радою на 2017-2018 роки

5. Про внесення змін до районної комплексної Програми забезпечення розвитку і надання інформаційних послуг населенню району

6. Про внесення змін до районної програми надання матеріальної допомоги людям, що потребують лікування та поліпшення матеріальних умов

7. Про затвердження Статуту комунального закладу «Лузька середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

8. Про затвердження передавального акту КЗ «Лузька СЗШ  І-ІІІ ст.» до КЗ «Лузька СЗШ І-ІІ ст.»

9. Про затвердження Статуту комунального закладу «Жабокрицький навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» 

10. Про затвердження передавального акту  КЗ  «Жабокрицька  СЗШ І-ІІ ст.» до КЗ «Жабокрицький НВК»

 11. Про  надання  дозволу  на  введення  посад  в штатний  розпис КЗ «Жабокрицький НВК»

12.  Про надання згоди КУ «Чечельницька ЛПЛ» на передачу в оренду приміщення

13. Про затвердження договорів про передачу видатків і міжбюджетних трансфертів із селищного та сільських бюджетів до районного бюджету

14. Про внесення змін до рішення 9 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 172 « Про районний бюджет на 2017 рік »

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в оренді ФГ «Вікторія - В.А.Ч.»

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в оренді ФГ «Вікторія - В.А.Ч.»

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Діденко О.Л.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка знаходиться в оренді  гр. Гричулевича А.П.

19. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради

20. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови районної ради.

Щодо першого питання присутніх  інформував голова районної ради Сергій П'яніщук, який наголосив, що згідно чинного законодавства голова має звітувати щорічно про свою діяльність. Далі виступили запрошені - Віталій Головань,провідний спеціаліст сектору молоді і спорту райдержадміністрації,  який ознайомив з  районною цільовою соціальною Програмою національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки, Галина Деменчук ,начальник відділу освіти райдержадміністрації, з питаннями, що стосуються впорядкування усіх документів у зв’язку із реорганізацією у двох навчальних закладах району-  КЗ "Жабокрицькому НВК " та КЗ "Лузька СЗШ І-ІІ ст" . Щодо бюджетних питань перед присутніми виступила Ніна Решетник,начальник фінансового управління райдержадміністрації. Олег Кохановський, начальник відділу Держгеокадастру у Чечельницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області поінформував учасників засідання щодо земельних питань, які виноситимуться на розгляд сесії. З рештою питань порядку денного депутатів та запрошених ознайомив голова районної ради.

Обговоривши всі питання порядку денного депутати  прийняли  відповідні рішення.

    

 

 

123