Підготовка до сесії
21.02.19

20 лютого 2019 року відбулось спілне засідання президії районної ради та постійних комісій районної ради.  З метою підготовки до 23 сесії районної ради, участь в засіданні взяли голова районної ради  та заступник голови районної ради Наталія Крук, голова районної державної адміністрації Сергій Пустовий, депутати районної ради та начальник фінансового управління райдержадміністрації Ніна Решетник.

На порядок денний було винесено наступні  питання :

1. Звіт голови Чечельницької районної державної адміністрації про здійснення адміністрацією делегованих їй Чечельницькою районною радою повноважень.

2. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та виконання Єдиної комплексної Програми Чечельницького району.

3. Про  результати діяльності Бершадської місцевої прокуратури за 2018 рік.

4. Про внесення змін до рішення 19 сесії районної ради 7 скликання від 18.05.2018 року №374 «Про створення комунальної установи «Чечельницький інклюзивно-ресурсний центр».

5. Про ліквідацію комунального закладу «Куренівська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чечельницького району Вінницької області».

6. Про внесення змін до Програми надання матеріальної допомоги жителям Чечельницького району на 2018–2020 роки

7. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) та членів їх сімей на 2018 – 2022 роки.

8. Про внесення змін до районної  Програми  відпочинку та оздоровлення дітей і молоді на 2019-2023 роки

9. Про внесення змін до цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Чечельницькому районі на 2017-2020 роки.

10. Про внесення змін до районної Програми «Майбутнє Чечельниччинив збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки

11. Про внесення змін до районної Програми забезпечення  виконання Чечельницькою районною державною адміністрацією повноважень,  делегованих Чечельницькою районною радою на 2019-2020 роки

12. Про затвердження Порядку та граничних норм витрат на забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення, харчування учасників спортивних заходів.

13. Про Програму розвитку туризму у Чечельницькому районі на 2019-2021 роки.

14. Про районну Програму фінансової підтримки Громадської організації "Спортивний клуб "САПСАН" на 2019-2020 роки.

15. Про затвердження Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чечельницького району.

16. Про участь у XVI обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад  Вінницької області.

17. Про кандидатуру для нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

18. Про внесення змін до назви місцевого бюджету  адміністративно-територіальної одиниці.

19. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік.

20.Про затвердження договорів про передачу видатків і міжбюджетних трансфертів із сільських та селищного бюджетів до районного бюджету.

21.Про внесення змін до рішення 22 сесії районної ради 7 скликання від 14 грудня  2018 року № 479 « Про районний бюджет».

22. Про затвердження розпоряджень голови Чечельницької районної ради.

23. Про надання згоди на продовження дії договору оренди комунального майна.

24.Про надання згоди на продовження дії договору оренди комунального майна.

Розглянувши інформацію про розподіл коштів районного бюджету в 2018  році в розрізі районних установ відповідно до цілей та заходів, Ніна Решетник поінформувала присутніх щодо  розподілу коштів вільного залишку. Також розглянули зміни, які вноситимуться до ряду районних Програм, схвалили дві  Програми: Програму фінансової підтримки Громадської організації "Спортивний клуб "САПСАН" на 2019-2020 роки та Програму розвитку туризму у Чечельницькому районі на 2019-2021 роки. Депутати розглянули  та погодили усі питання порядку денного, що виноситимуться на  23 сесію районної ради .

Детальніше з проектами рішень 23 сесії районної ради можна ознайомитись на сайті Чечельницької районної ради у розділі "Документи районної ради".