Підготовка закладів освіти до нового 2014-2015 навчального року

Департаментом освіти і науки облдержадміністрації, місцевими органами влади розроблено заходи та розпочато роботи щодо підготовки закладів освіти до нового 2014-2015 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період.

Заходи з енергозбереження, які реалізовуються в навчальних закладах:
- запровадження енергоощадного освітлення;
- встановлення регуляторів споживання тепла;
-дообладнання газових котелень резервними котлами на альтернативному паливі, в першу чергу, місцевого або українського походження;
- ремонт та утеплення споруд;
- заміна та утеплення віконних блоків;
- виведення котелень з підвальних приміщень;
- дообладнання систем опалення та реконструкція тепломереж.

У 2014 році заплановано підготувати до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015рр. 686 котелень.

У 2014 році планується провести реконструкцію котелень із заміною та демонтажем старого обладнання у 41 котельні, замінити 12 км. теплових мереж, створити запас вугілля на початок опалювального сезону 30,0 тис. тонн.

Зараз у загальноосвітніх закладах області нараховується 42 котельні, які знаходяться у підвальних приміщеннях. У 2014 році заплановано вивести 16, за умови виділення коштів з обласного бюджету.

У 2014 році планується перевести 18 котелень, з них 14 у ЗНЗ, 4 у ДНЗ. Реконструкція котельного обладнання запланована у 21 закладі, найбільше у Немирівському районі - 4, Оратівському – 3, Бершадському – 3.