Підприємство потребує робітників робітничих спеціальностей
20.07.17

Незабаром у місті Вінниця на території ДП «45 Експериментальний механічний завод» у співпраці з американською корпорацією Delphi Automotive PLC розпочинає свою діяльність нове виробниче підприємство - ДП «Електричні системи», яке буде виготовляти автомобільні джгути.

Для потенційних працівників центри зайнятості області щотижнево проводять зустрічі з представниками роботодавця, де шукачі роботи можуть дізнатись детальну інформацію щодо можливого працевлаштування.

Підприємство потребує працівників робітничих спеціальностей - в’язальник схеми джгутів, кабелів та шнурів. Навчання буде здійснюватися безпосередньо на виробництві. Перші робітники будуть направлені на навчання до м. Івано-Франківськ на ДП «Карпати» на 2 місяці. Проїзд, проживання, навчання оплачуватиметься підприємством разом з виплатою заробітної плати.

Рівень заробітної плати залежатиме від кваліфікації та виробітку та стартуватиме від 5000 гривень.

Вимоги до кандидатів:

- чоловіки та жінки від 18 до 50 років;

- освіта не має значення, в т.ч. приймаються випускники шкіл;

- досвід роботи не вимагається, але вітається;

- добре розвинена моторика рук, обов'язкове розрізняння кольорів, уважність, дисциплінованість, відповідальність, чесність, старанність.

Для кандидатів з середньою або вищою технічною освітою, а також з досвідом роботи, можливі пропозиції за іншими наявними вакансіями.

 Підприємство гарантує:

- своєчасну оплату праці 2 рази на місяць;

- офіційне працевлаштування, соціальний пакет;

- навчання новим професіям на виробництві та можливість росту.

На сьогодні розглядаються претенденти, проживаючі в м. Вінниці та в радіусі 15 км від міста. У наступному році планується організувати безкоштовну доставку робітників автобусами до місця роботи з більшої відстані.

 

Чергова презентація ДП «Електричні системи» відбудеться 20 липня 2017 року о 14.00 у приміщенні Правобережного районного  центру зайнятості м. Вінниці.

Запрошуємо усіх бажаючих!

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Вінницького ОЦЗ

123