Підсумки конкурсу "Моя родина вільна від насильства"
18.12.19

З 25 листопада по 10 грудня поточного року в районі проводилась щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

В рамках акції Чечельницьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації був оголошений конкурс малюнків "Моя родина вільна від насильства"до 10 грудня  2019 року. До участі в конкурсі були запрошені діти шкільного віку.  Мета конкурсу : формування у дітей та підлітків ціннісних орієнтацій, спрямованих на здоровий спосіб життя; розвиток духовно, психічно, фізично і соціально здорової особистості.

Всі учасники були відзначені заохочувальними призами, а переможці нагороджені цінними подарунками. Найкраща робота буде взята за основу для розроблення інформаційного буклету.

За результатами конкурсу :

1 місце  - Щербина Ірина, учениця  КЗ «Чечельницька СЗШ I-IIIст. № 1»
2 місце  - Федорович Ульяна, учениця КЗ «Чечельницька СЗШ I-IIIст. № 1»
3 місце  - Шастун Ярослав, учениця  КЗ «Тартацька СЗШ I-IIст.»