Підсумкова нарада працівників закладів культури
19.04.18

18 квітня  в приміщенні актового залу дитячої музичної школи відбулася підсумкова нарада працівників закладів культури району. Присутні переглядали підготовлені презентації про роботу за 1 квартал 2018 року  та ознайомилися з звітом «Про підсумки роботи організаційно-творчої роботи та фінансово-господарської діяльності закладів культури району та пріоритетні напрями на 2018 рік». Аліна Петрівна Шумило, начальник відділу культури і туризму, підвела  підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури у 1-му кварталі 2018  році . Директор районного будинку культури Малик  Г. С. підвела підсумки реалізації культурно-мистецьких проектів закладами культури   клубного типу за 1-й кварталі 2018 року та окреслила завдання на 2018 рік. В свою чергу, директор центральної  районної бібліотеки Шуть  О. В. розповіла про роботу книгозбірень району за 1 – й квартал 2018 року. Також про проведену  роботу за 1 – й квартал  2018 року проінформували усі  працівники відділу  культури і туризму.

На нараді обговорювались питання збереження і розвитку культурно-дозвіллєвої інфраструктури закладів культури, збереження музейних колекцій, нерухомих пам’яток культурної спадщини, сприяння розвитку туристичних послуг, залучення позабюджетних коштів, розширення сфери платних послуг, продовження тісної співпраці між закладами культури району. Досвідом роботи сільських закладів культури поділилися працівники мережі  культури.

Також на  заході було  презентовано виставку  Любові Бурлаки, бібліотекаря  Демівської сільської бібліотеки.