«Підтримка і розвиток творчих починань дітей та юнацтва - запорука щасливого майбутнього держави»

 

 

На цьому наголосила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова під час засідання оргкомітету, яке відбулося 8 серпня в облдержадміністрації.
У засіданні взяли участь заступник міського голови Валентина Балицька, начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Марія Скрипник, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації - начальник управління професійної освіти, інноватики та науки Валерій Бачинський, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик, голова студентського профкому Вінницького національного аграрного університету, помічник ректора Руслан Будяк та представники Державтоінспекції УМВС України у Вінницькій області.
Розпочинаючи засідання Любов Спірідонова зазначила, що зважаючи на вагомий внесок фестивалю «Кришталеві джерела» у розвиток дитячої і молодіжної творчості, а також творчості студентів і професійних митців, адресованої дітям, обласна державна адміністрація в межах своєї компетенції долучилася до його проведення.
За словами Любові Спірідонової учасників молодіжного фестивалю буде забезпечено усім необхідним для комфортного та безпечного перебування на Вінниччині. Зокрема, це транспорт для поїздки на екскурсію до фонтану «Рошен», гуртожитки для проживання. А також, що досить важливо – забезпечення безпечного перебування, перевезення та медичного супроводу учасників фестивалю. Наразі всі ці моменти узгоджені, також забезпечено проведення заходу необхідними стендами та апаратурою.
«Найголовніше завдання - це проведення запланованих заходів в рамках ХХII Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв „Кришталеві джерела” на високому організаційному рівні, аби всі учасники фестивалю сповна відчули славнозвісну подільську гостинність, щоб в атмосфері щирої дружби та родинного тепла сповна могли розкритися їх таланти та творчі здібності!», - наголосила Любов Спірідонова.
В ході заходу учасниками оргкомітету були обговорені ключові моменти в проведенні фестивалю та внесені корективи.