Підвели підсумки районного конкурсу проектів
01.07.16

З метою підведення підсумків першого районного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад  та визначення переможців 1 липня 2016 року відбулось засідання Наглядової ради. До присутніх з вступним словом звернувся голова районної ради Сергій П'яніщук. Він звернув увагу учасників засідання на те, що влада намагається  всіляко сприяти та  заохочувати територіальні громади до участі в конкурсах проектів, що допоможе залучити додаткові кошти для покращення або ремонту об'єктів сільської інфраструктури. Голова районної ради відзначив, що територіальні громади працюватимуть активніше над розробкою проектів, коли побачать результати своєї праці. Потім надали слово Марії Скоцеляс, начальнику відділу економіки та торгівлі районної державної адміністрації, яка детально описала усі  проекти, які були подані на конкурс, розповіла по яких критеріях їх оцінювали . У підсумку 12 проектів визнано переможцями 1 районного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Результати Конкурсу