Пільгове кредитування

Уряд виділив 50 млн.грн на відшкодування населенню частини вартості негазових котлів. Програма передбачає відшкодування позичальникам частини суми кредиту, яка складає до 20% тіла кредиту, але не більше 5 тис. грн. Кредит надає «Ощадбанк» (передбачається, що згодом перелік банків розшириться) терміном до 36 місяців за ставкою 25% річних. Обов'язковий власний внесок клієнта - 10% вартості котла. Мінімальна сума кредиту - 1 тис. грн, максимальна - 30 тис. грн. Програма доступна лише для приватних будинків.

Для отримання кредиту необхідно:

• Обрати котел у магазині та отриману рахунок-фактуру надати до установи банку разом з паспортом, ІПН та довідкою про доходи за останні 6 місяців.

• Дізнатися рішення банку про можливість видачі кредиту та відкрити особовий рахунок.

• Сплатити продавцю обов'язковий початковий внесок у розмірі не менше 10% від вартості котла та надати банку відповідні підтверджувальні документи.

• Укласти кредитну угоду з банком та отримати кредит, який буде перераховано на рахунок продавця.

• Отримати котел у продавця та надати банку документ, що підтверджує отримання товару.

• Сплачувати щомісяця свою частину платежу, тоді як Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження перераховуватиме банку кошти для відшкодування на поточні рахунки позичальників, відкриті в «Ощадбанку».