Питання з тимчасової втрати працездатності обговорили на семінар-нараді
01.07.16

29 червня 2016 року у залі засідань адміністративного приміщення Чечельницької районної ради відбулась семінар-нарада за участі голів і членів комісій (уповноважених) із соціального страхування, головних бухгалтерів  та інших представників страхувальників Чечельницького району.

В роботі семінару прийняли участь фахівці Вінницького обласного відділення
Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності: Палій Ірина Миколаївна – начальник сектору надання матеріального забезпечення та Кузьмінець Валерій Миколайович – начальник відділу експертизи тимчасової непрацездатності та якості медичних послуг.

Під час наради були обговорені питання стосовно підсумків роботи щодо надання матеріального забезпечення та соціальних послуг за рахунок коштів Фонду, передбачених чинним законодавством, застрахованим особам Чечельницького району протягом 2015 року та І кварталу 2016 року. Крім того, порушувалися питання стосовно організації роботи щодо фінансування страхувальників, попередження неправомірних виплат та зниження заборгованості по коштах Фонду, зокрема велика увага приділялася типовим порушенням, що допускають страхувальники при поданні заяв-розрахунків для фінансування матеріального забезпечення та звітності по коштах Фонду, про порядок призначення, нарахування та виплати застрахованим особам матеріального забезпечення, про порядок вдачі та заповнення листків непрацездатності, проведення експертизи тимчасової непрацездатності в закладах охорони здоров’я.

Найбільша зацікавленість присутніх голів комісій із соціального страхування та головних бухгалтерів підприємств, установ та організацій Чечельницького району була в  питаннях змін, які відбулися протягом 2014-2016 років у законодавстві щодо загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності в умовах реформування системи соціального страхування.

Під час семінару-наради присутні мали змогу обговорити актуальні питання щодо загальнообов’язкового державного соціального страхування, а також поставити запитання та одразу отримати кваліфіковані відповіді фахівців Фонду.