Подарунки в рамках відзначення обласного свята до Дня родини
20.07.20

Все велике починається з маленького, а відчуття особистого щастя часто починається зі здатності дарувати щастя іншим. Для нас щастя – бачити радість на дитячих обличчях!

Приємно робити подарунки, вдвічі приємніше дарувати радість дітям.
З привітаннями від іменні заступника голови Чечельницької районної державної адміністрації Віталія Савчука та подарунками від Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації до Дня родини, яке в Україні відзначають 8 липня, працівниками управління праці та соціального захисту населення РДА та районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді вручені подарунки в рамках відзначення обласного свята до Дня родини багатодітним сім’ям, в яких виховується по шестеро, семеро, восьмеро та дев’ятеро дітей.

Тож зичимо кожній родині Чечельницького району міцного здоров'я, благополуччя, миру, злагоди та любові!

Нехай щасливими і вдячними зростають Ваші діти!

Нехай шану та повагу мають дорослі!

Нехай для кожного родина залишається надійною фортецею,

тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть!