Поезії одвічна висота
18.09.17

Теплого осіннього дня, коли сонечко, ожививши  день, наповнило   серця  теплом,   у читальній залі  Чечельницької  центральної районної бібліотеки зібралося велике сузір’я талановитих митців слова  та шанувальників поетичного слова   у  V Міжнародному  літературно-мистецькому  святі «Русалка Дністрова».

Начальник відділу культури районної державної адміністрації Шумило А.П. привітала присутніх зі святом і  побажала  музики у  словах, нових  збірок та вдячних  шанувальників.  Поети   читали свої твори різної тематики, розкриваючи найпотаємніші почуття і думки людини.  Книги  подарували  творчий Олесь  Дяк, оспівала красу  рідного  краю  Тамара  Корсунська,  Сергій  Татчин, Василь Кобець, Богдан Дячишин, Іван Волошенюк, Дмитро Юсип, Олена Герасименко, Людмила Брендак, Вікторія Прушковська, Олександр горобець, Оксана  Смола Зінаїда Сидорчук, Анжела Веремій, Валентина Павленко та інші  поети.

Схвилювали присутніх своєю відвертістю та емоційним художнім прочитанням вірші поетів Чечельницького  краю  Павла Чернієвського, Валентини Бондар,  Тетяни Гальчинської.  Власні поетичні твори поетів-аматорів  допомогли  присутнім  уявити   таїну  і  глибочінь  Чечельницьких  переспівів,  історії та минувшини.

Окрасою заходу стали пісні у виконанні  ансамблю «Мелодія»  при районному  будинку  культури.

Прекрасним доповненням цієї зворушливої зустрічі стала книжкова виставка творів  «Поезія – це дихання душі» та «Література – прилисток людського духу і краси!»,  які  підготували  бібліотекарі  книгозбірні.

Центральна районна бібліотека