Поезія-це той дзвінкий струмок, що витікає з надр душі
06.12.19

Поезія варта того, щоб бути постійною супутницею у нашому житті, надихати, підтримувати, навчати та любити.
26 листопада до районної дитячої бібліотеки завітали учні загальноосвітньої школи села Рогізка на цікаву душевну зустріч з поетом-краєзнавцем Павлом Афанасійовичем Чернієвським.

Присутнім на зустрічі була представлена виставка «Голодомор – вінок терновий України» організована працівниками РДБ. Дітям розповіли про події які відбувались в Україні в 1932 – 33р.
На зустрічі працівники бібліотеки представили дітям фонд книг дитячої бібліотеки,твори які їм так близькі та знайомі.
І скільки б ми не слухали чарівну поезію, нам завжди буде її мало. Тому ведучі зустрічі запросили до зали Павла Афанасійовича, який представив всім присутнім власні твори, в яких відкривається міць і сила нашого народу, краса України та рідної Чечельниччини. Розмова перейшла у діалог, який міг продовжуватись бескінечно. Але все має своє завершення і ця зустріч не вийняток.
Діти та ведучі зустрічі подякували поету за його творчість, яка заполонила не одну душу, та побажали йому натхнення, творчих успіхів та вдячних читачів.