Постійна комісія районної ради розглянула :
14.09.16

Сьогодні, 14 вересня, відбулося засідання постійної комісії районної ради 7 скликання з питань соціального захисту населення , освіти, культури,охорони здоров’я, спорту та туризму в якому, крім депутатів , взяли участь Крук Н.А, заступник голови районної ради, Бучацька В.С., провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення райджержадміністрації, Головань В.М., провідний спеціаліст сектору  молоді та спорту райдержадміністрації, Коваль В.А., головний лікар КЗ "Чечельницький РЦ ПМСД", Люлько Л.В., провідний інспектор відділу освіти райдержадміністрації. З  інформацією про оздоровлення дітей Чечельницького району в 2016 році на засіданні комісії виступив Головань В.М. Члени комісії розглянули проекти рішень : "Про хід виконання районної програми організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2016 рік, затвердженої рішенням 3 сесії районної ради 7 скликання від 26 лютого 2016 року № 42", "Про реорганізацію медичних закладів району", "Про затвердження Статуту комунальної установи "Чечельницька лікарня планового лікування"". Комісія рекомендувала сесії затвердити Програму збереження архівного фонду органів ДРАЦС Чечельницького району на 2016-2020 роки та  внести зміни до районної комплексної  Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Чечельницького району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 13 сесії районної ради 6 скликання від 05.03.2013 року №188,надати згоду на призначення директора КЗ "Тартацька СЗШ І-ІІ ст." Депутати також розглянули проекти рішень з інших питань, які виносяться на розгляд сесії.