Працівники природно-заповідної справи відзначили своє професійне

Працівники природно-заповідної справи відзначили своє професійне свято

7 липня своє професійне свято відзначають працівники природно-заповідної справи, відповідно до Указу Президента України від 18.08.2009 № 629/2009 «Про День працівника природно-заповідної справи».

Згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 02.07.2015р. №168 «Про відзначення Дня працівника природно-заповідної справи» Почесною грамотою Чечельницької райдержадміністрації  та районної ради було відзначено кращих працівників Національного природного парку «Кармелюкове Поділля», зокрема :
-         РОМАНЧУКАОлександра Пилиповича – директора НПП «Кармелюкове Поділля» ;
-         АГОП’ЯН  Наталію Володимирівну – провідного фахівця з рекреації відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою.
Привітати та вручити грамоти райдержадміністрації та районної ради представникам цієї шанованої професії в день їхнього професійного свята мала нагоду заступник голови райдержадміністрації Беседа О.В.