Представники влади району відвідали шкільне свято
27.05.16

Сьогодні в усіх загальноосвітніх закладах України відбулось свято «Останнього дзвоника». З цієї нагоди представники органів виконавчої влади району відвідали навчальні заклади та звернулися з вітальним словом до педагогічного, учнівського, батьківського колективів, громадськості з побажанням миру, добра та вагомих результатів в майбутньому. Так, голова райдержадміністрації Пустовий С.М. став гостем урочистостей у КЗ «Вербська СЗШ І-ІІІ ст.», перший заступник голови райдержадміністрації Савчук В.В. – у КЗ «Рогізківська СЗШ І-ІІ ст.», керівник апарату райдержадміністрації Тимофієва О.Г. відвідала шкільне свято у КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст.» №1.
         Слід зазначити, що на продовження проекту «Успішні діти – успішна країна» командою народного депутата України Юрія Македона винайдено можливість заохотити грошовою премією у сумі 700 грн. кращого вчителя у кожній школі округу. І такою престижною премією разом із іменною грамотою були сьогодні нагороджені 17 кращих учителів шкіл Чечельниччини!