Премєр-міністр України і Міністр з питань торгівлі США домовилися про

 

Прем'єр-міністр України і Міністр з питань торгівлі США домовилися про проведення українсько-американського бізнес-саміту
 
27 вересня Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк провів зустріч з Міністром з питань торгівлі Сполучених Штатів Америки Пенні Прітцкер, яка перебуває в Україні з візитом.
Глава Уряду підтвердив рішучу налаштованість Уряду до продовження реформ, покликаних створювати кращі умови для інвестицій в Україну. «Звичайно, непросто запрошувати інвесторів у країну, в якій знаходяться російські танки», - наголосив Прем’єр-міністр України. Однак Уряду вже вдалося забезпечити прийняття важливих рішень з питань дерегуляції, ліквідації низки контролюючих органів, масштабного скорочення дозвільних документів і ліцензій.
Арсеній Яценюк наголосив на пріоритетності питання боротьби з корупцією та податкової реформи. «Уряд має чіткий план дій у цих сферах. Впевнений, що і чинний Парламент, і його наступний склад будуть голосувати за розроблені Урядом законопроекти», - зазначив він.
Прем’єр-міністр України і Міністр з питань торгівлі США домовилися про спільні дії у пріоритетних для обох сторін сферах. Йдеться, зокрема, про залучення американських інвестицій у проекти з енергетики та сільського господарства, а також про підтримку з боку США у питаннях захисту інтелектуальної власності, дерегуляції та податкової реформи. Це створить необхідні передумови для проведення масштабного українсько-американського бізнес-саміту, проведення якого узгодили Арсеній Яценюк і Пенні Прітцкер.
 
 
 Департамент інформаційної діяльності та
 комунікацій з громадськістю ОДА