Презентація книги Кузьми Скрябіна "Я-перемога і Берлін"
06.02.20

2 лютого 2015 року зупинилося серце відомого талановитого співака Андрія Кузьменка  (Кузьми) - лідера групи  «Скрябін».

Андрій був зовсім молодий і надзвичайно талановитий: співак та композитор, люблячий батько і син, коханий чоловік, надійний друг.

Народився Андрій  Кузьменко  17 серпня 1968 року в  місті Самбір Львівської області. Закінчив музичну школу за класом фортепіано. В 1989 році записав першу  пісню  в складі музичної групи «Скрябін».

Андрій – відомий співак, автор музики та тексту пісень. Проте не всім відомо, що Кузьма  ще й талановитий письменник. Книга  Кузьми Скрябіна «Я – перемога  і Берлін» - дебют  Андрія  Кузьменка.  Твір написано простою мовою про те, як у важкі 90-ті, він, як і багато інших його земляків, стареньким, пошарпаним  автомобілем їздить в столицю Німеччини, щоб вижити в буремні 90-ті.

Книга проникнута яскравим почуттям гумору, веселим настроєм і розсмішить, навіть, дуже серйозних читачів.

Також друкуються вірші автора.

Спасибі тобі, Кузьмо!

Життя твоє було  коротким, лише 40, та, надзвичайно яскравим, насиченим!

Ти завжди будеш жити в наших серцях!

А кого зацікавила  книга Андрія  Кузьменка та його вірші, запрошуємо в Демівську сільську бібліотеку та інші  бібліотеки району.

Любов Бурлака, бібліотекар Демівської  сільської  бібліотеки